Seyyar Ahşap Arı Kovan Tabanı

ahsap kovan tabani

Ahşap arı kovan tabanı  olarak çok amaçlı kullanılabilen bir üründür. Demonte imal edilerek arıcılara büyük kolaylıklar sunmaktadır.  Gıda ürünlerinde plastik karşıtı olanlar ve özellikle organik arıcılık yapan, sertifikalı yada sertifikasız arıcılar bu ürünü tercih etmektedir. Ayrıca, her ever lazım derler ya, bence bu sistem her arılık içinde gerekli bir ürün. Neden mi? son yıllarda hırsızlık umursamaz bir şekilde yükseliş göstererek devam ediyor. Arılık içerisinde uygun bir yere bu şekilde yerleştirilmiş bir arı kovanı sayesinde belki de olası bir hırsızlığı önlemiş olursunuz. Basit bir düzenek ile bu seyyar taban, arı kovanını boşa çıkarabilir ve açılan arı hırsızlara bir şok yaşatabilir. Bu ürün  size arılık içerisinde hangi kolaylıkları sunar.

  1. Hırsızlık olayına karşı ciddi bir önlem olabilir.
  2. Erken baharda yapılan kovan temizliği için  büyük kolaylık sağlar.
  3. Plastik kullanımını sevmeyen, sağlıklı ürünler elde etmek isteyenlerin tercihi.
  4. Organik arıcıların çokça kullandığı bir ürün.
  5. Küçük bir operasyon ile kat olarak kullanılan ballıkları kuluçkalık haline getirebilme özelliği.

Bu ürün  42.5×505 bitmiş ölçülerde üretilmektedir, ayak kalınlığı 3.6×6.5, taban tahtası ise net 2 santim dir. Taban tahtasında iki adet  havalandırma deliği bulunmaktadır  ve  kovana montaj için gerekli olan havşalı deliklerde mevcuttur.

23 haziran 2023  tarihi itibari ile satış fiyatımız kargo dahil 150 liradır. Fiyat güncellemelerimiz piyasa koşullarınca belirlenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.